Mass Effect 2: Az év legjobb játéka!
Van a Golden joystick nevű online szavazás, ahol az adott év játékaira lehet szavazni, és ez alapján ellehet dönteni hogy melyik kategoriában melyik játék a legjobb. Ez 2010-ben sem maradhatott el, és nem meglepő eredményt ért el sokunk kedvence.
A Mass Effect 2!!!! Kedvenc játékunk két díjt is megnyert, az egyik az év legjobb RPG-je és a másik az év Legjobb játéka díj.Véleményem szerint ez a díj nagyon megérdemelt volt. A BioWare tényleg hatalmas munkát vitt véghez és ez a játék örökre benne lesz a történelembe. Én örökre elrakom mindkét rész CD-jét és öregkoromban elő fogom venni 😀 Na meg a kölyköknek. (Ha lesznek xD)
Gratulálunk az eredményhez és reméljük a harmadik rész az elődjét is túl fogja szárnyalni!!!!
A nyertesek
- Az év legjobb akció játéka: Assassin’s Creed II
- Az év legjobb lövöldözős játéka: Modern Warfare 2
- Az év legjobb autós játéka: Forza Motorsport 3
- Az év legjobb RPG-je: Mass Effect 2
- Az év legjobb Puzzle játéka: World of Goo
- Az év legjobb verekedős játéka: Super Street Fighter 4
- Az év legjobb sport játéka: FIFA 10
- Az év legjobb stratégiai: Plants vs. Zombies
- Az év legjobb zenés játéka: Guitar Hero 5
- Az év online játéka: League of Legends
- Az év letölthető játéka: Plants vs. Zombies
- Az év legjobb hordozható konzolra készített játéka: Pokemon Heart Gold/ Soul Silver
- Az év legjobb játék zenéje: Final Fantasy XIII
- Első ránézésre: Call of Duty: Black Ops
- Az év UK Developer játéka : Jagex
- Az év legjobb játéka: Mass Effect 2
Szinte egyértelmű hogy a nyertesek mind-mind megérdemelték a díjat, és mindenkit arra buzdítok hogy próbálja ki az összeset mert egyik se okoz csalódást!
You must log in to post a comment.